Zaregistrujte sa

Úľava od bolesti svalov a kĺbov

 

 

Úľava pri bolesti pohybového aparátu:

Therapeutic konopné mlieko na boľavé kĺby 11%, 200ml Artroregen masážny gél, objem: 250 mlTatranský bylinný gél - chladivý 250 mlTatranský bylinný gél – hrejivý 250 ml, Alpský masážny gel, obsah: 250 mlArtroregen – bylinný komplex, obsah: 90 kapsúl

 

Therapeutic konopné mlieko na boľavé kĺby 11%, 200ml

- pomáha pri bolesti kĺbov celého tela ako aj chrbtice je skutočne veľmi účinný a pri pravidelnom používaní obmedzí užívanie liekov proti bolesti, ktoré majú množstvo nežiadúcich vedľajších účinkov, ja osobne ho používam na bolesti chrbtice, denne ráno aj večer a veľmi dobré je skombinovať ho s potravinovým doplnkom  

Artroregen – bylinný komplex, obsah: 90 kapsúl, je zložením podobný Condrosulfu, denná dávka 3 tobolky obsahuje:

1650mg Glukosamín sulfát - je stavebným prvkom chrupavky, podieľa sa na budovaní šliach, väzov a chrupavky. Zvyšuje hustotu chrupavky, chráni kĺby a zmierňuje ich bolestivosť. Navyše, má protizápalové účinky, prispieva k lepšej pohyblivosti, rozsahu pohybu a celkovému zdraviu kĺbov,

150 mg Chondrotín sulfát - vyživuje chrupavky kĺbov,

90 mg Šišák bajkalský - táto bylinka rastie len v Bajkalskej oblasti, má silný protizápalový účinok, pôsobí ako prírodné sedatívum, dokáže stimulovať imunitný systém, je prírodným anti-histaminikom, má antialergické účinky.

30 mg Kozonoha hostcová- Bršlica je bylinka, obsahuje vitamínC, karotenoidy a cenné minerály, železo a mangán. Podporuje látkovú výmenu, uvolňovanie kyslých usadenín a ich vylučovanie z tela. Blahodárne pôsobí na pohyblivosť kĺbov a ich regeneráciu.

Najlepší účnok sa dosiahne pri 3 mesačnej kúre, potom 2-3 mesiace pauza a ďalšia kúra, dlhodobo.

 

Veľmi účinnú pomoc od bolesti kĺbov a svalov poskytujú aj masážne krémy a gély

Tatranský bylinný gél - chladivý 250 ml  TENTO PRODUKT POUŽÍVA HORSKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SK

- relaxačný balzam na masáž v oblasti svalov, kĺbov a chrbtice bylinná zmes s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Masáž robíme po fyzickej námahe, pri únave svalov, kĺbov. Masáž urýchľuje regeneráciu. Vhodný aj pre aktívnych športovcov.

Aplikujte sa na cieľové miesta niekoľko krát denne. Pre zvýšenie účinku dôkladne vmasírujte, pre zvýšenie účinku naneste na postihnuté miest väčšie množstvo a nechajte pôsobit dlouhodobo (napr. cez noc).

Tatranský bylinný gél – hrejivý 250 ml, TENTO PRODUKT POUŽÍVA HORSKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SK

- masážny bylinný balzam s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc, používame na prehriatie kože a pred náročným fyzickým výkonom, pri aktívnom športovaní a hlavne pred zvýšenou fyzickou námahou. Okrem toho sa používa aj ako osvedčený podporný masážny prostriedok na namáhané miesta svalov, kĺbov a chrbtice.

Šport gel - chladivý (cooling), 100 ml

Šport gel - hrejivý (warm), 100 ml

Artroregen masážny gél, objem: 250 ml

Gáfrová masť, objem: 50 ml,

Klinčekový masážny gél, objem: 250